Aktualizacja strony została wstrzymana

Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemityzmu

Brytyjski Żyd został wybrany przez Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OSCE) do prowadzenia treningu policji w zakresie tzw. przestępstw z nienawiści (Hate Crime). Mark Whine, członek brytyjskiej grupy szkolącej policję brytyjską oraz dyrektor organizacji CST zajmującej się dotychczas, jak się stwierdza „bezpieczeństwem brytyjskich Żydów”, będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej. „Policja będzie instruowana w zakresie rozpoznawania i monitorowania przestępstw nienawiści oraz zwalczania ich.” – mówi Whine. Zakres obejmuje przypadki tzw. antysemityzmu, rasizmu i innych tzw. przestępstw na tle nienawiści.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Po takim treningu, prowadzonym przez takich speców dopiero dowiemy się co to jest ten antysemityzm i kto jest antysemitą. Policja europejska stając się tym samym policją jew-ropejską, przemieni się zatem w ośrodek czuwania nad niepoprawnie myślącymi, czyli tymi którzy np. zechcą wskazać palcem na, dajmy na to Żyda-złodzieja albo Żyda-mordercę – działającego tu i teraz czy też tego z historii. Krytyka bowiem pewnej grupy zastrzeżona jest i będzie tylko do tej grupy (warto zauważyć to już dzisiaj, gdzie np. książki krytyczne pisane na najbardziej drażliwe tematy, zastrzeżone są tylko dla Żydów – vide Finkelstein, który co prawda nie jest lubiany przez jewrejski Światowy Kongres, to jednak włos z głowy mu nie spada, w przeciwieństwie do krytykujących te same kwestie gojów). Aj, a jakiż to dopiero będzie groźny antysemita roznoszący „antysemicką” literaturę w postaci nieocenzurowanych wydań Pisma Świętego. Nieocenzurowanych, bo do tego czasu odpowiednie „międzyreligijne komisje teologiczne” pozmieniają co trzeba i tam gdzie trzeba.

 

Skip to content