Aktualizacja strony została wstrzymana

Już 3-latki muszą być nauczane o homoseksualiźmie – mówi Brytyjski Związek Nauczycieli

Trzyletnie dzieci powinny być uczone o „związkach tej samej płci” – stwierdzili przedstawiciele Związku Nauczycieli Brytyjskich The National Union of Teachers – NUT podczas wczorajszej debaty. Największy w Wielkiej Brytanii związek zawodowy nauczycieli twierdzi, że czekanie do okresu szkoły podstawowej na rozpoczęcie nauczania o tych zagadnieniach, może okazać się być spóźnione, gdyż „już nawet 3-latki używają języka homofobii”.

Propozycja związku NUT rekomendująca indoktrynację 3-letnich dzieci jest odpowiedzią na rządowy dokument Skills’ Early Years Foundation Stage, w którym mówi się o „wprowadzeniu [takich] celów jak najszybciej”.

Związek nauczycieli twierdzi, że „jest szczególnie ważne, by zacząć nauczanie dzieci w wieku 3-5 lat, o tych różnych formach rodzin, które istnieją dzisiaj w Wielkiej Brytanii: o rodzinach z jedną mamusią, jedną mamusią i tatusiem, dwiema mamusiami, dwoma tatusiami, dziadkami, rodzicami przybranymi, opiekunami, itp.”

Wiele grup prorodzinnych protestuje i nazywa projekt związku nauczycieli po imieniu: jako polityczna poprawność największych rozmiarów. Jeden z działaczy organizacji Kampania na rzecz Prawdziwej Edukacji nazywa projekt „absurdalnym”.

 

Skip to content