Aktualizacja strony została wstrzymana

Kursy szamanizmu w katolickiej parafii

W biuletynie parafialnym parafii Mary Seat of Wisdom w Park Ridge w stanie Illinois ksiądz Michael Wanda zaprasza na wykład pt „Duchowość szamańska”. Oto treść zaproszenia:

Odkryj Ogród Edenu!
Odwiedź swoich przodków!

Możesz zrobić to wszystko nie ruszając się z zacisznej sali Centrum Parafialnego!

Przyjdź na spotkanie z ks. Michael aby nauczyć się prymitywnej ludzkiej duchowości szamanizmu! Szamanizm nie jest religią ani kultem. Jest duchową metodologią tak starą jak sama ludzkość. Chociaż tak wielkie są korzenie szamanizmu i w Biblii i w naszej katolickiej duchowości, my zapominamy o tej prostej, ludzkiej duchowości.

Ksiądz Michael nauczyci Ciebie podstaw szamańskiej duchowości: duchowości kosmologicznej, dźwiękowej stymulacji [sonic driving], podróży poza ciałem [journeying], współpracy z duchami i uzdrawiania – to wszystko zaprezentowane będzie z takiej katolickiej perspektywy, że nawet sam Papież czułby się zaszczycony położeniem się obok Ciebie aby przywrócić tę utraconą zwierzęcą siłę!

Większość ludzi łatwiej medytuje w pozycji leżącej, zatem przynieś ze sobą koc lub matę.

Warto dodać, że kurs szamanizmu w parafii Mary Seat of Wisdom zaczął się w dniu 6/6/06 [!]

 


Ksiądz Michael Wanda śle szamańskie pozdrowienie

KOMENTARZ BIBUŁY: Czy któryś z biskupów zainteresował się księdzem Wanda? Cisza jak na razie. A tu potrzeba szybkiej decyzji i silnej współpracy egzorcysty i psychiatry.

UZUPEŁNIENIE: Informacja i zaproszenie podane zostały w Biuletynie Parfialnym, a w kalendarzu na stronie znajduje się tylko tytuł spotkania. Pełny tekst Zaproszenia można znaleźć tutaj.

Za: materiałów redakcyjnych

Skip to content