Aktualizacja strony została wstrzymana

Kardynał-apostata Mahony i jego „Kongres Religijny”

Organizowany w Los Angeles od dziesięciu lat „Kongres Edukacji Religijnej” (Los Angeles Religious Education Congress), oraz związana z nim impreza zwana „Dniem Młodzieży”, zakończyły sie 2 kwietnia br. w blasku świateł laserowych i dźwięku gitar zespołów rockowych. Co roku impreza ta gromadzi ponad 40 tysięcy uczestników, którzy zanurzają się w dziesiątki prelekcji o wielokulturowości i wspólnie szukają „odpowiedzi na globalny kryzys AIDS”, debatują nad „usprawnieniem funkcjonowania parafii bez księży i prowadzeniem ich przez kobiety”, delektują się koncertami rockowymi oraz – hit programu – coraz bardziej modnymi tańcami liturgicznymi.
Całość pięknie przygotowana technicznie, z licznymi dekoracjami i przyciągającymi labiryntami w „Świętych Miejscach” (Sacred Space).

Acha – żeby było wiadomo o co chodzi: jest to impreza organizowana przez Diecezję w Los Angeles i osobiście przez kardynała Rogera Mahony. Jest symbolem dewastacji Kościoła przez apostatów w rodzaju Mahony, którzy przez lata deprawują młodzież amerykańską.

 

Labirynt medytacyjny

 

„Adoracja najświętszego sakramentu”

Photo source: http://www.recongress.org/2005/sacred.htm

Skip to content