Wzorcowy niemiecki ośrodek dla uchodźców – drut kolczasty i strażnicy

Aktualizacja: 2017-12-17 3:55 pm

Ośrodek w Bambergu w północnej Bawarii wyglądający jak skrzyżowanie koszar z luksusowym więzieniem może być powielany w całym kraju.

Aby wejść do ośrodka w Bambergu należy przejść przez portiernię przypominającą wartownię w koszarach. Bamberski ośrodek został zamieszczony w dawnych koszarach armii USA. Koszary te są małym miasteczkiem z kinem supermarketem i klubem. Ośrodek ten jest otoczony płotem z siatki i drutem kolczastym, a pilnowany jest przez całą dobę przez strażników. […]

Całość: Kresy.pl (17 grudnia 2017)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Tags: ,

  Drukuj Drukuj

   

  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98717 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]