Pedofil uniknie więzienia, bo jest… karłem!

Aktualizacja: 2017-11-17 12:25 pm

INFO: Brytyjski sąd nie ukarał 26-letniego pedofila więzieniem, bo stwierdził, że jako karzeł miałby tam bardzo ciężko.

Karzeł Bryan Antoni Bowen nagabywał 13- oraz 15-latki przez Facebooka i zachęcał je do wysłania mu swoich nagich zdjęć, a także próbował umówić się z nimi na seks. Wg brytyjskich przepisów za takie przestępstwo grozi kara więzienia, ale sędzia Rhys Rowland uznał, że prawo to nie dotyczy tego pedofila, bo jest on karłem.

– Choć czyny oskarżonego są bardzo, bardzo złe, to ze względu na drobną posturę i stan emocjonalny miałby on w więzieniu bardzo ciężko – wyjaśnił sędzia. 

W związku z tym, pedofil otrzymał karę 28 tygodni aresztu w zawieszeniu na 2 lata. Poza tym, zostanie on zarejestrowany na 10 lat jako przestępca seksualny.

Źródło: www.rt.com

Opracował: JW

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98182 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]