Prof. JR Nowak: Cieszę się, że nie występuję w Radiu Maryja

Aktualizacja: 2017-11-16 9:41 am

OPINIA: Teraz to nawet jestem zadowolony, choć kiedyś to przeżywałem, że nie występuję w Radiu Maryja – ujawnił prof. Jerzy Robert Nowak w rozmowie z kanałem YouTube “Polskie Sprawy”.

– Nie wyjaśniono mi, dlaczego mnie zwolniono. Podobno byłem za ostry. Ale tam miałem swoje ograniczenia. Nie mogłem krytykować biskupów. Teraz mogę nadrobić to wszystko. Bo kiedyś nawet takiego łajdaka Życińskiego, TW Filozofa, starego agenta, nie mogłem z nim polemizować, a on mnie atakował z piętnaście razy – stwierdził historyk.

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Tags: ,

  Drukuj Drukuj

   

  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98160 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]