UK: Kary dla rodziców dowożących dzieci do szkoły

Aktualizacja: 2017-07-19 6:52 pm

INFO: W Wielkiej Brytanii rodzicom, którzy będą zawozić swoje dzieci do szkoły samochodem, grozić będzie… grzywna.

Nowy przepis ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska.

Brytyjskie władze dochodzą już do absurdu, wprowadzając coraz bardziej restrykcyjne przepisy mające na celu ograniczenie emisji z samochodów osobowych. Zgodnie z nową regulacją w londyńskiej dzielnicy Croydon zabronione będzie wożenie dzieci do szkoły przez rodziców. Za naruszenie przepisów grozić będzie kara 130 GBP.

Źródło: express.co.uk

Opracował: TP

Za: korwin-mikke.pl (19-07-2017) -- [Org. tytuł: «Kary dla rodziców dowożących dzieci do szkoły»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96780 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]