Aktorka Rosie ODonnell nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń 9/11

Aktualizacja: 2007-03-25 12:00 am

Na blogu prowadzonym przez znaną amerykańską aktorkę Rosie O’Donnell [nb. znaną również ze swojej antykatolickiej fobii], pod datą 14 marca br. umieściła ona swoje spostrzeżenia dotyczące wydarzeń 11 września.

O’Donnell odniosła się bezpośrednio do zawalenia się budynku Numer 7, przywołując kilka znanych i doskonale przeanalizowanych przez niezależnych ekspertów faktów, jak np. to że tylko trzy razy w historii budynki o konstrukcji stalowej uległy zawaleniu się w wyniku pożaru – oczywiście chodzi o zawalenie się właśnie trzech budynków WTC w dniu 11 września. Wyliczyła również inne znane fakty, a więc to, że:

  • Pożary w budynku WTC7 były rozmieszczone nierówno, tym samym uniemożliwiając jego perfekcyjne zawalenie się;
  • Właściciel budynków Larry Silverstein powiedział w wywiadzie telewizyjnym, że “najmądrzejszą rzeczą aby coś zrobić [w momencie gdy budynek palił się], jest dokonanie kontrolowanego wyburzenia” (“the smartest thing to do is pull it”);
  • Strażacy wycofujący się z budynku mówili, że budynek będzie wyburzony (“blow up“);
  • Budynek perfekcyjnie zawalił się w ramach swojego zarysu (co może być osiągnięte tylko w ramach kontrolowanego wyburzenia);
  • W gruzach znaleziono fragmenty stopionej stali i częściowo wyparowanych stalowych elementów (co znowu świadczy o kontrolowanym wyburzeniu przy użyciu materiałów wybuchowych).

Rosie O’Donnell przypomina również całą gamę biur najważniejszych instytucji, które mieściły się właśnie w tym budynku, takich jak FBI, Departament Obrony, Urząd Podatkowy IRS, Służba Bezpieczeństwa US Secret Service, biura banków i wiele innych, które mogły mieć interes w takim a nie innym przebiegu wydarzeń.

Wpisem w swoim blogu Rosie O’Donnell włączyła się w rozszerzający się krąg znanych postaci Hollywoodu, którzy otwarcie kontestują oficjalną wersję wydarzeń 9/11.

ZOB. RÓWNIEŻ:

CZYTAJ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=952 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]