Odwaga multimiliardera z Austrii budzi zdumienie!

Aktualizacja: 2017-04-19 10:21 am

OPINIA: P. Dietrich Mateschitz, założyciel Red Bulla i jeden z najbogatszych ludzi w Europie, skrytykował masową migrację, narzucaną Europie politykę wielokulturowości oraz polityczną poprawność – podaje euroislam.pl.

P. Mateschitz politykę migracyjną elit UE nazwał “niewybaczalną”. Jego zdaniem, gdyby błąd na tę samą skalę popełniło przedsiębiorstwo, doprowadziłoby to do jego upadku.

Multimiliarder zwrócił też uwagę na hipokryzję pięknoduchów z Brukseli.

– Nikt spośród ludzi krzyczących “witamy uchodźców”, nie przygotował własnego domu ani namiotów we własnym ogrodzie na przyjęcie choćby kilku z nich – podkreślił. – Większość ludzi nie odpowiada definicji uchodźcy. Przynajmniej nie w rozumieniu Konwencji Genewskiej – dodał.

Jego zdaniem imigranci zagrażają wyjątkowej różnorodności na kontynencie oraz różnym kulturom i religiom.

– Mam nadzieję, że nie tylko mnie niepokoi wypowiedź jednego z najwyższych urzędników w Brukseli, który stwierdził, że wszystkie kraje, które nie popierają polityki wielokulturowości, powinny zostać wymazane z mapy – powiedział p. Mateschitz. – Zdaje się, że nikt nie ośmiela się powiedzieć prawdy, nawet pomimo tego, że wszyscy ją znają. Elity chcą, żeby obywatele żyli w strachu i żeby można było nimi łatwo manipulować – dodał.

Warto zauważyć, że p. Mateschitz jest pierwszym, tak wysoko ulokowanym przedstawicielem światowego biznesu, który otwarcie skrytykował politykę lewackich elit. Wszelkiej maści lewacy już planują bojkot napojów marki Red Bull. Majątek tego odważnego Austriaka wynosi aktualnie – wg Forbes Rich List  – 15 mld USD.

Źródło: euroislam.pl

Opracował: GK

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95198 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]