Żydowska indoktrynacja studentów na amerykańskich państwowych uczelniach

Aktualizacja: 2007-03-24 12:00 am

W stanowym uniwersytecie Binghamton University należącym do znanego State University of New York – SUNY zorganizowano uroczystość świętowania rozpoczęcia szabasu. Uroczystość o nazwie “Szabat 1500” (Shabbat 1500), która odbyła się w piątkowy wieczór na terenie uczelni w jednej z sal gimnastycznych, zgromadziła 1500 studentów. Jak twierdzą organizatorzy uroczystości na uczelni, rabin Aaron i rabinka Rivkah Slonim działający z ramienia organizacji “Chabad na Uczelniach” (Chabad on Campus), na szabasowym bankiecie można było się najeść: upieczono 400 funtów wołowiny i 800 funtów kurczaka.

Akcja “Chabad na Uczelniach” rozpoczęta została przez wyznawców żydowskiego “mesjasza”, rabina Menachem M. Schneersona, kolejnego przywódcę sekty Chabad-Lubavitch, zmarłego w 1994 roku na Brooklynie. W wyniku prowadzenia ekspansywnej polityki, programy “Chabad na Uczelni” są obecne i posiadają pełnoetatowe centra studenckie w przeszło 100 ośrodkach akademickich na całym świecie.

KOMENTARZ BIBUŁY: Przy prowadzonej wrogiej chrześciajństwu kampanii, przy kolejnych udanych próbach likwidacji symboli chrześciajńskich z miejsc publicznych – co prowadzone jest w ramach “oddzielenia Kościoła od Państwa” – w tym samym czasie prowadzona jest edukacja judaizująca dzieci i młodzież. Edukacja ta przybiera różne formy, od przymusowej propagandy przy różnych Dniach Holokaustu i grupowych obowiązkowych wizytach w “Centrach Toleracji” i “Muzem Holokaustu”, po tego typu imprezy szabasowe przyciągające darmowymi kolacjami. A to wszystko odbywa się na terenach państwowych szkół i uczelni!
Ohydne, podstępne działanie: zabronić, zakazać, zniszczyć, wyśmiać, zastraszyć wszystko co chrześcijańskie, a w to miejsce wtłoczyć antywartości. Szatan działa przebiegle.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 


 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=951 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]