“Lista wstydu” gotowa!

Aktualizacja: 2017-03-24 10:22 am

INFO: Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA opublikował pierwszą listę, na której znajdują się jurysdykcje ignorujące amerykańskie przepisy imigracyjne.

Na pierwszej liście znalazło się 118 jurysdykcji, które mogły być traktowane jako azyl dla nielegalnych imigrantów wkraczających do USA. Łącznie w 2016 r. współpracy przy deportacjach z władzami federalnymi odmówiło aż 279 miast i hrabstw. Dla przykładu urzędnicy z Los Angeles zablokowali deportację dwóch Meksykanów, z których jeden został skazany za podpalenie, a drugi za napaść, natomiast w Filadelfii nie dopuszczono do deportacji Jamajczyka podejrzanego o morderstwo.

Źródło: www.infowars.com

Opracował: JW

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94680 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]