„Religie dla kosmopolitycznego Berlina”. Niemieckie lewactwo świętowało pod rękę z islamistami

Aktualizacja: 2017-03-20 10:10 am

Niemieccy politycy wzięli udział w imprezie zorganizowanej na miejscu zamachu, do którego doszło podczas jarmarku bożonarodzeniowego w Berlinie. Nic nie byłoby w tym zdrożnego, gdyby nie fakt, że pod hasłem „Religie dla kosmopolitycznego Berlina” świętowano pod rękę z islamską organizacją.

W imprezie na terenie jarmarku bożonarodzeniowego w Berlinie, gdzie islamiści dokonali zamachu trzy miesiące temu świętował burmistrz niemieckiej stolicy Michael Müller z Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD) w towarzystwie organizacji Neuköllner Begegnungsstätte, podejrzewanej przez niemiecki kontrwywiad o związki z islamistami z Bractwa Muzułmańskiego, żądającego m.ni. prawa szariatu.

Jak podała niezalezna.pl, impreza odbyła się na Rreitscheidplatz, „w miejscu, gdzie w grudniu 2016 roku 24-letni Tunezyjczyk Anis Amri, który uprowadził polską ciężarówkę i zabił kierowcę Łukasza Urbana, wjechał w ludzi zgromadzonych na jarmarku bożonarodzeniowym”. W zamachu zginęło 12 osób, a około 50 zostało rannych.

Inicjatorem wiecu był burmistrz Berlina. Miał on połączyć wyznawców wszystkich religii, mieszkających w stolicy Niemiec. Tymczasem inicjatywa burmistrza wywołała skandal i wzbudziła oburzenie nawet centrali współrządzącej krajem SPD.

Źródło: niezalezna.pl

MA

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94575 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]