Utopijne “Trójmorze”. Nie ma co się czepiać Victora Orbana

Aktualizacja: 2017-03-10 10:10 am

Rząd Polski przegrał stosunkiem 1 : 27. To pokazuje jakim mitomaństwem jest tzw. „Trójmorze”. Kraje tej strefy głosowały jak jeden mąż za Tuskiem. Także Ukraina od razu pokazała, po której jest stronie.

Tusk jest oczywiście zły, ale jeszcze gorsza jest utopijna polityka zagraniczna PiS. I nie ma co się czepiać Victora Orbana.

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Za: isakowicz.pl (2017-03-10)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94397 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]