Kalifornia: Zakazali studentom wyjazdów do “antygejowskich” stanów

Aktualizacja: 2017-02-24 10:09 am

INFO: Władze Kalifornii zakazały studentom uniwersytetów publicznych podróżować do stanów, które są “anty-LGBT”.

Tego typu zakaz obowiązuje już od 1 stycznia 2017 r., ale dopiero teraz kalifornijskie media o nim poinformowały. Na “czarnej liście” Kalifornii znajdują się Kansas, Mississippi, Karolina Płn. oraz Tennessee. Chodzi o podróże finansowane ze środków publicznych.

Póki co, nowa polityka jest respektowana przez Uniwersytet Kaliforni, ale Kalifornijski Uniwersytet Stanowy też ma zamiar egzekwować prawo.

Źródło: dailycaller.com

Opracował: JW

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Za: korwin-mikke.pl (24-02-2017) -- [Org. tytuł: «Zakazali studentom wyjazdów do "antygejowskich" stanów»]
  Tags: ,

  Drukuj Drukuj

   

  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94022 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]