Hamburg: Okazało się, że ponad połowa małoletnich uchodźców to dorośli mężczyźni

Aktualizacja: 2016-04-28 9:55 am

Według danych za zeszły rok w Hamburgu 62 proc. nieletnich imigrantów okazało się oszustami. Mieli oni więcej niż 18 lat.

W 2015 roku w Hamburgu zarejestrowano 6.808 małoletnich uchodźców. 4.234 czyli 62,2 proc. z nich miało jednak powyżej 18 lat. 

Według Minister Finansów Bawarii każdy nieletni uchodźca kosztuje skarb państwa od 40.000 do 60.000 euro rocznie. Do Niemiec miało przybyć 70.000 nieletnich tzw. uchodźców. 

Nieletni uchodźcy polityczni, którzy trafią do Niemiec nie są odsyłani do państw z których pochodzą. Są umieszczani w Jugendamtach, gdzie znajdują się pod opieką pedagogów i ochroniarzy. 

ndie.pl / kresy.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87259 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]