Premier Izraela nie chce spotkać się z prezydentem USA

Aktualizacja: 2016-03-8 9:55 am

Oczekiwano, że izraelski lider przyjedzie do Waszyngtonu w tym miesiącu, żeby wystąpić na posiedzeniu komisji amerykańsko-izraelskiej.

Premier Izraela Bejamin Netanjahu postanowił nie odwiedzać USA i nie spotykać się z prezydentem USA Barackiem Obama 18 marca.

Jak poinformował przedstawiciel prasowy Białego Domu Stany są zaskoczone taką decyzją izraelskiego premiera. Według Białego Domu informacje o tym, że nie udało się wpasować w grafik premiera Izraela są nieprawdziwe.

Reuters/KRESY.PL

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86345 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]