Nie piszcie, że koło od traktora się zepsuło! Piszcie, że trzy koła są dobre!

Aktualizacja: 2016-03-4 11:33 am

Organizator (archidiecezja krakowska) podkreśla, że to wielka szansa promocyjna dla Polski, a kardynał Stanisław Dziwisz apeluje do dziennikarzy: – Piszcie o Światowych Dniach Młodzieży obiektywnie i tylko pozytywnie. Informacje, które przekażecie, nie mogą być krytyczne, bo to będzie szkodliwe dla naszego kraju.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19704787,gdzie-zmiescic-swiatowe-dni-mlodziezy.html

 

źródło: Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Napisał Dextimus dnia 4.3.16

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86263 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]