Pudzianowski: Zdelegalizować fundację “Hejtstop”, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm

Aktualizacja: 2016-02-6 8:02 pm

Mariusz Pudzianowski wszedł na wojenną ścieżkę z fundacją “Hejtstop”.

Pudzianowski na swoim facebookowym profilu stwierdził, że został zaatakowany przez fundację “Hejtstop” – “Skierowaliście w moją stronę topór wojenny,droga fundacjo ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą!Mariusz Pudzianowski!!Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!!!”

Mariusz Pudzianowski twierdzi też, że wie kto na niego doniósł do prokuratury – “Zakompleksiona, sfrustrowana “kobieta” szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z “Hejtstop” za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni” 

Według “Pudziana” fundację trzeba jak najszybciej zamknąć – “Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy gwałcą w Europie kobiety i terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy “hejtstop” i jego marionetki. Zapraszam panią do rozmowy w tej sprawie .Ja jestem bardzo chętny do wymiany zdań, propozycja już padła ze strony Polsat ale z waszej strony nie ma chęci do konwersacji.”

Facebook / Kresy.pl

fot. facebook

Za: Kresy.pl (06 lutego 2016)

 


 

HejtStop – organizacja walcząca m.in. z „facismem” względnie „fasismem” (pisownia oryginalna)

Na polskiej ziemi działa kilka typowo żydowskich, propagujących nienawiść i zastraszanie organizacji, jak „Otwarta Rzeczpospolita” lub „Nigdy Więcej”. Obie zwalczają, a jakżeby inaczej, rasizm, faszyzm i antysemityzm. Mają na to duże fundusze.

Skrupulatnie gromadzą doniesienia typu: „14 marca o  godzinie 16.25 na ulicy Blumsztajna i Michnika w Łodzi,  niejaki Antoni Pyrczak, przechodząc obok członka gminy żydowskiej, nie oddał mu należytej czci i szacunku i nawet się nań nie spojrzał”.

Robią niezliczone donosy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Forsy, jak się wydaje, mają jak lodu. Stać ich na lokale i na zatrudnianie zagranicznych prawników. Jedno, co dziwi gajowego, to swoboda z jaką działają w Polsce, którą nieustannie opluwają…
Żart. Nie dziwi. Gajowy dobrze wie, kto opłaca i kto chroni takie i podobne gnojowiska, w których żeruje robactwo.

Ostatnio dowiedzieliśmy się o istnieniu kolejnej antyfaszystowskiej organizacji p.t. „HejtStop”. Na swej witrynie zapodają m.in:  „Is a campain against facism„. Zaś Google informują: Antysemitism, homofoby, fasism, rasism => hejtstop.pl

Żydki mogłyby sprawdzić w słowniku, jak się pisze po angielsku słowo „faszyzm”, skoro już się wzięły za jego zwalczanie i zastępowanie żydowskim nazizmem.

Dlaczego znów zajmujemy się tymi śmieciami?

Otóż poczytajmy:

Joanna Grabarczyk, tłusty kaszalot, który uważa, że nie mamy prawa bronić swej własności przed napastnikami, zwłaszcza kolorowymi.

Na Pudzianowskiego doniosła koordynator „Hejtstop”

Joanna Grabarczyk – koordynator organizacji „hejtstop” oskarża Mariusza Pudzianowskiego za nawoływanie do przemocy i kształtowanie w ten sposób opinii publicznej. Skarga została przesłana do prokuratury.

„Z tym będę czekał na naczepie do UK niebawem przed wjazdem Prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie przyspieszona nauka asymilacji”

Tutaj mamy do czynienia z obroną mienia własnego, które przez konwencję praw człowieka jest gwarantowane. Jeśli cię ktoś zaatakuje masz prawo się bronić, a jeśli ci coś ukradnie to na gorącym uczynku możesz go złapać, tudzież poturbować w celu zapobiegnięcia przestępstwu.

Za ten wpis, umieszczony przez Mariusza Pudzianowskiego 2 tygodnie temu na Facebooku, organizacja „hejtstop” pozwała go do prokuratury. Występująca w jej imieniu Joanna Grabarczyk uznała, że słowa te wzmocnione załączonym do wpisu zdjęciem kija bejsbolowego, nawołują do przemocy. Jak arumentuje złożony wniosek: „Nie ważne co się dzieje, nic nie usprawiedliwia nikogo do nawoływania do popełnienia przestępstwa tym bardziej w tak delikatnej sprawie, jaką są uchodźcy.” [Błędów w polszczyźnie nie będę wytykał, bo co wymagać od kaszalota? – admin]

W przeszłości organizacja „hejtostop” cieszyła się poparciem Platformy Obywatelskiej i promocją ze strony Ewy Kopacz.

NPo
Źródło: http://newsweb.pl/
http://prostozmostu.net

Mariusz Pudzianowski do popełnienia żadnego przestępstwa nie nawoływał – lecz stwierdził, że w razie gdyby jego własność została narażona na zniszczenie lub uszkodzenie, będzie jej bronił.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2016-02-06)

 


 

Pudzianowski pokazuje jak wygląda naczepa ciężarówki po ataku imigrantów [+FOTO]

Mariusz Pudzianowski na profilu swojej firmy transportowej zamieścił kolejny wpis oraz zdjęcia imigrantów, którzy dostali się na naczepę i zniszczyli towar. Polski kierowca TIR-a został zatrzymany na 48 godzin. Czeka go też sprawa w sądzie.

Pudzianowski emocjonalnie zareagował na cała sprawę – “Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! Pięknie “HEJTstop” GDZIE jesteś!?????!! Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci.Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję????!!! Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy a gdzie fundacja “STOPnapadom”!? Już o pociętych plandekach nic nie pisze bo to już standard. No muszę uważać co pisze bo obrażę uczucia religijne tych panów- włamywaczy co widzicie!!!! hahahhahahh 
Pokażcie innym to co ja tu widzę!!”

Facebook / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (06 lutego 2016)

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85633 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]