Mary Wagner znów aresztowana! Kanadyjska obrończyni życia spędzi Boże Narodzenie za kratami

Aktualizacja: 2015-12-13 9:59 am

Znana kanadyjska obrończyni życia nienarodzonych dzieci, Mary Wagner, ponownie trafiła do aresztu. „Przestępstwo” jakiego dopuściła się w oczach laickiego prawa, to obecność w klinice aborcyjnej i namawianie matek, by zmieniły decyzję i nie mordowały swoich dzieci. Prawdopodobnie Mary Wagner oraz inna aktywistka pro-life, Linda Gibbons, spędzą święta Bożego Narodzenia za kratami.

W sobotę 12 grudnia, w dniu wspomnienia Matki Bożej z Guadalupe, o godzinie 9 Mary Wagner odwiedziła klinikę aborcyjną w Toronto, by tam namawiać kobiety do rezygnacji z dzieciobójczych planów. Oprócz rozmowy wręczała im róże. Przed konfrontacją ze złem działającym w placówce Mary Wagner wzięła udział w Mszy Świętej.

Około godziny 10 na teren kliniki przybyli funkcjonariusze policji wezwani przez pracowników dzieciobójczej placówki i wyprowadzili Mary Wagner. Ta jednak nie zniechęciła się i ponownie weszła na teren obiektu. Wtedy służby aparatu państwowego aresztowały obrończynię życia. Przyjaciele zawołali do Mary: „Niech cię Bóg błogosławi a Matka Boża ma w swojej opiece”.

Noc Mary Wagner spędziła w areszcie. Wkrótce dojdzie do rozprawy, podczas której sąd orzecze wysokość kaucji za jaką pro-liferka będzie mogła opuścić areszt, jednak najpewniej bohaterska kobieta nie przyjmie sądowej „oferty”.

„Prawdopodobnie zostanie wtedy przewieziona do więzienia dla kobiet Vanier Center w Milton koło Toronto (gdzie ostatnio przebywała). Dołączy tam do innej obrończyni życia -Lindy Gibbons, która była aresztowana 2 września 2015r. i jest wciąż w więzieniu do czasu rozprawy, która wyznaczona jest na 16 stycznia 2016. Zatem Mary i Linda będą przybywać razem w więzieniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia” – informuje portal stopaborcji.pl.

Obu kobietom, jak i wszystkim obrońcom życia, matkom rozważającym dokonanie dzieciobójczego czynu oraz samym nienarodzonym istotom ludzkim potrzebna jest nasza modlitwa.

Ponadto do Mary Wagner i Lindy Gibbsons można wysłać kartkę świąteczną. Adres do więzienia to:

Mary Wagner,VanierCW ,Box1040,655 Martin Street,MiltonON L9T 5E6,Canada.

Źródło: stopaborcji.pl

MWł

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84605 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]