Imigranci z Afryki zgwałcili 14-letnią dziewczynę. Jednego z nich skazano na… prace społeczne

Aktualizacja: 2015-11-2 9:24 am

Norweski sąd skazał dwóch mężczyzn na 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie brutalnego gwałtu na czternastoletniej dziewczynie. Trzeci z nich całkowicie uniknął więzienia.

Do zdarzenia doszło 30 lipca br. w Oslo. Trzech mężczyzn zaczepiło dziewczynę w podmiejskim pociągu. Zaciągnęli ją do mieszkania, zmuszali do wzięcia narkotyków, po czym brutalnie gwałcili. Po wszystkim czternastolatka usiłowała odebrać sobie życie.

Sprawcy to osiemnastoletni Mohamed Elmi oraz dwóch dwudziestojednolatkówch: Abdirizak Nur Ali i Mohamed Abdirisak Mohamed. Początkowo oskarżono ich o dokonanie zbiorowego gwałtu, za który grozi sankcja 21 lat pozbawienia wolności, jednak prokurator uznał, że nie było w tej sprawie wystarczających dowodów. W konsekwencji pierwszy z nich otrzymał karę 344 godzin prac społecznych. Pozostałych skazano na 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności za obcowanie płciowe z nieletnią. Pomimo faktu, że ich nazwiska są znane, poszczególne media norweskie odmawiają ich publikacji, aby czyn nie kojarzył się jednoznacznie z imigrantami.

„Problem ten jest bagatelizowany przez liberałów i feministki, ponieważ w większości przypadków sprawcami tych przestępstw są imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu” – możemy przeczytać na portalu infowars.com.

Źródło: telewizjarepublika.pl

KRaj

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84043 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]