Ziemkiewicz: Duda okazał się bardzo zręcznym politykiem

Aktualizacja: 2015-08-21 11:51 am

” Wybrnął z pułapki Platformy Obywatelskiej i sam założył na nich pułapkę”.

Komorowski zostawił go z bezsensownym referendum, ale okazało się, że prezydent, którego lekceważono, jest zręcznym politykiem – wybrnął z pułapki Platformy Obywatelskiej i sam założył na nich pułapkę. Mają pretensję, że wrzucili go w błoto, a on pociągnął ich za sobą – mówi Rafał Ziemkiewicz o sytuacji wokół referendów, które mają się odbyć w najbliższych miesiącach.

– Mamy w mediach festiwal obłudy. Wszystko komentowane jest w duchu – to gra partyjna, decyzja w interesie PiS. Ta decyzja rzeczywiście jest chwyceniem PO za gardło, sprzyja PiS-owi, ale jak można mieć pretensje do prezydenta, że prowadzi grę polityczną, w sytuacji, gdy został w tę grę wplątany? – mówił Rafał Ziemkiewicz w jednej ze stacji telewizyjnych.

Pod wrześniowym referendum  gremialnie podpisała się PO, za tym zagłosował Senat, za tym była “Gazeta Wyborcza”. Wtedy to nie było działanie polityczne. Dopiero teraz demaskują, że prezydent Duda poparł PiS – powiedział Ziemkiewicz zwracając uwagę na hipokryzję niektórych mediów. 

Youtube.com/KRESY.PL

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=83056 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]