- Bibula – pismo niezalezne - http://www.bibula.com -

Braun: Kukiz? Niech idzie z Bogiem

W wywiadzie dla “Najwyższego Czasu!” Grzegorz Braun odpowiedział na zarzuty jakie pośrednio postawił mu Paweł Kukiz w rozmowie z “Gazetą Wyborczą”.

Paweł Kukiz powiedział, że będzie chciał sprawdzić czy Braun jest “żydożercą”, albo “arabofobem”.

Pan Paweł Kukiz, najwyraźniej nie mając pojęcia, co rzeczywiście można przeczytać w moich wypowiedziach, aportuje po prostu kolejną piłeczkę rzuconą mu przez “Wyborczą”“– odpowiedział Grzegorz Braun. “Nie będę komunikował się za pośrednictwem prasy z panem Kukizem, któremu tak łatwo przyszło wziąć udział w nagonce na mnie. Ale ogłaszam wśród Szanownych Czytelników “NCz!” mały plebiscyt: proszę o wskazanie jakiejkolwiek mojej wypowiedzi, która mogłaby zaświadczyć moje ewentualne rasistowskie resentymenty” – mówi Braun.

Grzegorz Braun opowiedział też jak wyglądały jego dotychczasowe kontakty z Pawłem Kukizem.

Nie miałem dotąd osobiście do czynienia z panem Pawłem Kukizem – poza zdawkową wymianą zwrotów grzecznościowych w studiu telewizyjnym przed i po majowej debacie. Moja wcześniejsza inicjatywa kontaktu, jeszcze na etapie kampanii prezydenckiej, nie została podjęta. (…) Pan Paweł Kukiz szereg razy w telewizji i na łamach prasy zapowiadał, że właśnie dzwoni do Brauna. Ja informuję, że nic takiego nie zaszło. Pan Paweł Kukiz znalazł jednak czas, żeby wdawać się z funkcjonariuszami gadzinowej prasy w rozważania na temat mojego mniemanego “antysemityzmu”. Bóg z nim” – powiedział Grzegorz Braun.

“Najwyższy Czas”/Stefczyk.info/KRESY.PL

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]