Węgry: Po prostu nie wpuścimy imigrantów

Aktualizacja: 2015-06-10 8:41 am

Wiceszef rządzącej partii Fidesz Lajos Kósa zapowiedział, że nielegalni imigranci przedostający się na Węgry przez Serbię nie będą wpuszczani do jego kraju.

Węgry zamierzają zacieśnić kontrolę na granicy z Serbią, aby powstrzymać rosnący napływ imigrantów i osób ubiegających się o azyl – cytuje wypowiedź polityka gazeta “Napi Gazdasag”.

Wiceszef Fideszu dodał, że na granicy z Serbią nie będzie “żelaznego ogrodzenia”, ale imigranci “po prostu nie zostaną wpuszczeni”.

PAP / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (10 czerwca 2015)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=81948 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]