Trzęsienie ziemi 6,8 w skali Richtera na granicy Rosji, Ukrainy i Białorusi 13.2.2015. Znikające dane w USA

Aktualizacja: 2015-02-16 9:20 am

Wywołane przez HAARP?

Punktowe, duże  trzęsienie ziemi zostało zanotowane przez Los Alamos National Laboratories w piątek 13 lutego na granicy Rosji, Ukrainy i Białorusi. Trzęsienie nastąpiło dokładnie o godzinie 18:59:36 czasu UTC (uniwersalny czas koordynowany), czyli o godzinie 17:59:36 czasu polskiego. Miało miejsce 62 km od miasta Klińce w Rosji. Jego głębokość wg. danych USSG wynosiła 10 km.

Co ciekawe, informacje wcześniej zamieszczone na oficjalnej amerykańskiej stronie rządowej USGS (U.S. Geological Survey) zostały usunięte!

Niedługo później informacje o trzęsieniu ziemi zdementował Reuters (!) w dziale … finansowym (zob: http://www.reuters.com/article/2015/02/13/russia-earthquake-idUSL1N0VN1T320150213). Artykuł powołuje się na pracownika USGS Paula Caruso, który określił je jako błąd pomiarowy czujników, które źle zinterpretowały inne trzęsienie ziemi, które wystąpiło na Grenlandii w odległości 1100 km.

Dziwnie zachowuje się link cache google do usuniętej strony z USGS: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:TCMueTv8IiYJ:earthquake.usgs.gov/earthquakes/eventpage/pt15044001%20 – treść pojawia się na sekundę i znika. Można ją jednak złapać za pomocą odpowiedniego programu (kliknij na miniaturę po lewej stronie).

Te dziwne wskazania oraz działania agencji rządowej nie można wytłumaczyć błędem pomiarowym, zresztą taki błąd jest niemożliwy. Przypomnę podobne tajemnicze trzęsienie ziemi w Libii w 2001 roku, o którym pisałem na moim poprzednim blogu, zob. Wielkie trzęsienie ziemi Libii 8.4 w skali Richtera? czy też w Kanadzie: Atak HAARP na Kanadę – trzęsienie ziemi w Quebec sztucznie wywołane?. Na tym nie koniec, podczas wizyty córki Obamy w Meksyku doszło do trzęsienia o sile 7,9 w skali Richtera, czy też 6,0 na Hawajach w czasie gdy Obama był tam na wakacjach. Wszystkie te trzęsienia miały miejsce na głębokości 10 km. Naturalne trzęsienia ziemi występują na o wiele większej głębokości.

Można to wyjaśnić bardzo prosto – zarówno USrael jak i Rosja wykorzystują nowoczesną broń tektoniczną – HAARP, czy też inne systemy, o których nawet nie mamy pojęcia. Czyżby w Rosji w ten sposób zniszczono podziemną bazę? Jeśli tak, to można oczekiwać, że jest to tajne wypowiedzenie wojny Rosji.

Materiały:

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (16.02.2015)


CIA ustala, czy Rosja może wpływać na pogodę w USA

Profesor uniwersytetu Rutgersa, Alan Robock, specjalizujący się w problemach kontroli klimatu, powiedział dziennikarzom o swoich kontaktach z przedstawicielami Centralnej Agencji Wywiadowczej, którzy próbowali dowiedzieć się, czy nieprzyjazne USA państwa z pomocą tajnych technologii mogą wywoływać klęski żywiołowe – informuje brytyjska gazeta The Daily Mail.

CIA obawia się, że coraz częstsze burze śnieżne i ulewne deszcze na terytorium Stanów Zjednoczonych mogą być skutkiem manipulacji klimatycznych ze strony Rosji czy nawet Korei Północnej – pisze gazeta.

Jak powiedział profesor, CIA interesowało się również tym, czy zostanie wykryte, jeśli Stany Zjednoczone będą używać takich technologii przeciw innym krajom.

Za: Radio Głos Rosji (2-16-2015)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=79783 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]