- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Pod warszawską „tęczę” wróciły pikiety modlitewne. Ks. Jerzy Garda zaprasza na plac Zbawiciela

Na placu Zbawiciela znów gromadzą się ludzie na modlitewnych pikietach przeciwko deprawacji dzieci i młodzieży poprzez wdrażanie do przedszkoli i szkół ideologii gender, a także przeciwko atakom na Kościół i rodzinę. Każdego dnia – aż do 27 lutego – pikieta rozpoczyna się o godz. 12.00 modlitwą „Anioł Pański”, a kończy o godz. 13.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia.

fot. Adrian Grycuk, Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska, via wikimedia commons

Inicjatorem i organizatorem pikiet modlitewnych jest ks. Jerzy Garda. Jak mówi kapłan, modlitwa wraca na plac Zbawiciela po krótkiej przerwie. – Będziemy gromadzić się od poniedziałku do piątku w godzinie modlitwy „Anioł Pański” aż do 27 lutego br. – mówi ks. Garda i dodaje, że przez te akcje po raz kolejny organizatorzy chcą zwrócić uwagę na szkodliwe dla przyszłości naszej Ojczyzny skutki wprowadzania ideologii gender do przedszkoli i szkół.

Naszą modlitwą chcemy  także otaczać polskie rodziny i Kościół. Prosić będziemy Pana Boga również w intencji dzieci nienarodzonych i każdego zagrożonego życia – wyjaśnia ks. Garda, zapraszając wszystkich, którym nieobojętne są te ważne sprawy na pikietę modlitewną na plac Zbawiciela.

pam