Pod warszawską „tęczę” wróciły pikiety modlitewne. Ks. Jerzy Garda zaprasza na plac Zbawiciela

Aktualizacja: 2015-01-23 10:24 am

Na placu Zbawiciela znów gromadzą się ludzie na modlitewnych pikietach przeciwko deprawacji dzieci i młodzieży poprzez wdrażanie do przedszkoli i szkół ideologii gender, a także przeciwko atakom na Kościół i rodzinę. Każdego dnia – aż do 27 lutego – pikieta rozpoczyna się o godz. 12.00 modlitwą „Anioł Pański”, a kończy o godz. 13.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia.

fot. Adrian Grycuk, Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska, via wikimedia commons

Inicjatorem i organizatorem pikiet modlitewnych jest ks. Jerzy Garda. Jak mówi kapłan, modlitwa wraca na plac Zbawiciela po krótkiej przerwie. – Będziemy gromadzić się od poniedziałku do piątku w godzinie modlitwy „Anioł Pański” aż do 27 lutego br. – mówi ks. Garda i dodaje, że przez te akcje po raz kolejny organizatorzy chcą zwrócić uwagę na szkodliwe dla przyszłości naszej Ojczyzny skutki wprowadzania ideologii gender do przedszkoli i szkół.

Naszą modlitwą chcemy  także otaczać polskie rodziny i Kościół. Prosić będziemy Pana Boga również w intencji dzieci nienarodzonych i każdego zagrożonego życia – wyjaśnia ks. Garda, zapraszając wszystkich, którym nieobojętne są te ważne sprawy na pikietę modlitewną na plac Zbawiciela.

pam

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=79278 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]