Lider warszawskiej listy PiS, prof. Krasnodębski popiera legalizację związków jednopłciowych

Aktualizacja: 2014-05-22 10:34 am

Jarosław Kaczyński nie ma coś szczęścia do lansowanych przez siebie postaci. Było już sporo rozczarowań. Zanosi się chyba na kolejne. Tym razem chodzi o prof. Zdzisława Krasnodębskiego.

Lider listy PiS w Warszawie w wyborach do eurokoryta, prof. Zdzisław Krasnodębski, w 2010 roku wydał książkę “Już nie przeszkadza”. Oto jeden ciekawy fragment z tej książki. Ciekawe czy Jarosław Kaczyński go czytał?

“Jest jeszcze wiele innych rzeczy, co do których Adam Michnik i ja na pewno się zgadzamy. Nie chcę Polski, w której polskość definiowana jest etnicznie, w której ludzie są dyskryminowani ze względu na swoje pochodzenie. Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanych. Nie chcę Polski, w której kobiety miałyby mieć gorsze szanse niż mężczyźni. Nie chcę Polski, w której panuje szowinizm, antysemityzm i fanatyzm religijny”

[Z. Krasnodębski, “Już nie przeszkadza. Szkice polityczne III”, Kraków 2010, s. 446″.

Całość: ProKapitalizm.pl

KOMENTARZ BIBUŁY: Zmieniamy tytuł usuwając znak zapytania, bo sądząc po cytacie, sprawa jest jasna. A jeśli chodzi o lidera PiS: tu już nie chodzi o brak szczęścia – tym może zasłaniać się jakiś młody aspirant do politykowania – tu chodzi o zupełny brak rozeznania w podstawowych sprawach. Świadczy to również o tzw. krótkiej ławce prezesa, i o braku jego otwartości na pro-polskie, pro-katolickie, pro-narodowe opcje polityczne. Niestety, tych opcji w III RP jak na lekarstwo, więc przyjdzie ludziom znowu wybierać pomiędzy dżumą a cholerą.

 

Za: ProKapitalizm.pl (22 maja 2014 ) -- [Org. tytuł: « Lider warszawskiej listy PiS, prof. Krasnodębski popiera legalizację związków jednopłciowych?»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=74773 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]