UK: Parlamentarzysta wnosi o zamknięcie katolickiej strony internetowej

Aktualizacja: 2009-03-3 1:37 pm

Brytyjski parlamentarzysta John Mann z obecnie rządzącej socjalistycznej Partii Pracy, wniósł pod obrady parlamentu wiosek (Early Day Motion – EDM) o zamknięcie strony internetowej prezentującej tradycyjnie katolicki punkt widzenia.

Wniosek numer EDM 917 wnosi o zamknięcie strony www.catholicvoice.co.uk, która, zdaniem parlamentarzysty, “prowadzona jest przez znanego faszystę”, jest “antysemicka” i “dążąca do wzniecania nienawiści przeciwko żydowskim środowiskom”. John Mann we wniosku stwierdza, że ustalono, iż strona jest prowadzona przez brytyjskiego dostawcę internetowego Plusnet, co “kłóci się z warunkami umowy tej firmy”, oraz że jest dostępna “dla wszystkich na całym świecie”. “Wnoszę aby firma Plusnet zakazała udzielania usługi tej stronie, aby wycofano rejestrację strony oraz o to, aby ci którzy piszą na tej stronie, prowadzą ją i załadowywują na nią pełne nienawiści treści, ponieśli pełne konsekwencje prawne.” – pisze John Mann.

49-letni John Mann jest przewodniczącym Parlamentarnego Komitetu do walki z Antysemityzmem (The Parliamentary Committee against Antisemitism).

Próba połączenia się ze stroną catholicvoice (“Głos katolicki”)  nie powiodła się, gdyż już teraz, bez rozpatrywania wniosku parlamentarnego i odpowiedniego procesu, strona okazuje się być nieczynna.

Na stronie dostępne były liczne materiały z zakresu walki Kościoła z wpływami masonerii (np. dokumenty najwyższej loży włoskiej, która opracowała dokument znany jako Alta Vendita, określający plan zniszczenia Kościoła katolickiego), przedstawiała przykłady postępującej judaizacji Kościoła i ukazywała procesy judaizacji chrześcijańskich społeczeństw.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – www.bibula.com na podstawie EDMI ParliamentThe Parliamentary Committee against AntisemitismTags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=7265 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]