Katopudelek

Aktualizacja: 2013-12-9 10:27 am
Staraliśmy się nie schodzić do poziomu “kozaczków”czy innych “pudelków”, ale naszemu miernikowi absurdu skończyła się skala :-)

Ach, co to był za ślub?

Ks. dr Tomasz Williams, wieloletnia medialna twarz Legionistów Chrystusa o. Maciela, a w zasadzie jego “prawa ręka”, wykładowca teologii moralnej na rzymskim uniwersytecie Regina Apostolorum, autor ponad 15 książek o tematyce “jak żyć?”, hamerykański katolicki telewizyjny celebryta i niestrudzony komentator NBC, CBS i SkyNews oraz wydawca agencji prasowej “Zenit”, został właśnie zlaicyzowany i zwolniony z celibatu. Mgł poślubić swoją wybrankę, z którą 8 lat temu począł syna. 8 lat przełożeni dawali sie zwodzić, ale wygląda na to, że sprawa się właśnie rypła.
Kimże, ach kimże jest szczęśliwa narzeczona? Elżbieta Lev Glendon (dziecko poczęte z ks. Williamsem to po dwóch starszych córkach już jej trzecie nieślubne dziecko w – excuse le mot – karierze), redaktor agencji Zenit i wykładowca historii sztuki na włoskim kampusie jednego z amerykańskich uniwersytetów, jest córką pani Marii Anny Glendon, która do niedawna była ambasadorem USA przy… Stolicy Apostolskiej, a obecnie z nominacji Franciszka jest jednym z pięciu członków papieskiej specjalnej komisji ds. reformy Instytutu Dzieł Religijnych (Banku Watykańskiego).

Zdjęcia młodej pary i podziękowania dla gości.

Ja jestem tylko ciekaw, czy dr Williams nadal będzie wykładał teologię moralną i pisał mądre książki z radami jak żyć?

Napisał Dextimus dnia 9.12.13

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=71942 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]