Tusk szczerze: poświęcam więcej czasu piłce niż polityce

Aktualizacja: 2013-03-28 10:10 am

Premier Donald Tusk zdobył się na chwilę szczerości, podczas swojej wizyty na Słowacji. Powiedział swojemu odpowiednikowi Robertowi Fico, że poświęca więcej czasu na piłkę nożną niż na politykę.

Tusk przebywał wczoraj na Słowacji, uczestnicząc w polsko-słowackich konsultacjach międzyrządowych, dotyczących przede wszystkim wspólnej organizacji zimowych Igrzysk Olimpijskich, a także spraw związanych z energetyką i infrastrukturą transportową. Szef polskiego rządu wchodząc do budynku w Popradzie, powiedział słowackiemu premierowi Robertowi Fico, że poświęca więcej czasu na kibicowanie i granie w piłkę niż na politykę. Szczerość Tuska zarejestrowały telewizyjne kamery.

MM

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=67707 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]