Serbia: Sukces nacjonalistów – parada zboczeńców zakazana

Aktualizacja: 2012-10-2 9:42 pm

Po raz kolejny dzięki skutecznej presji serbskich nacjonalistów zaplanowana na sobotę 6 października parada wszelkiej maści dewiantów w Belgradzie została zakazana przez władze miasta. Rządzący mają pewnie w pamięci wydarzenia z 2010 roku, kiedy to w zamieszkach rannych zostało 150 osób. Środowiska nacjonalistyczne również na sobotę zapowiedziały również na sobotę kontrdemonstrację oraz ostrzegły, że wtargną na towarzyszącą przemarszowi dewiantów wystawę artystki Elisabeth Ohlson Wallin, która ich zdaniem naśmiewa się z Jezusa Chrystusa, przedstawiając go w kobiecych ubraniach i szpilkach.

Na podstawie: PAP

Komentarz [nacjonalista.pl]: Serbia – ostoja normalności. Živela SRBIJA!

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=61585 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]