Gang imigrantów zaatakował szpital w Danii

Aktualizacja: 2012-08-23 5:13 pm

Porachunki gangów imigrantów w Odense w Danii, przeniosły się do tamtejszego szpitala. Szturmowali oni obiekt i niszczyli jego wyposażenie.

W nocy z niedzieli na poniedziałek 20 sierpnia, doszło do paru incydentów w Odense, trzecim co do wielkości mieście Danii. Wpierw do tamtejszego Szpitala Uniwersyteckiego, przewieziono 26-letniego imigranta postrzelonego w jedną i dźgniętego w drugą nogę, a następnie 24-latka potrąconego przez samochód. Obaj byli ofiarami porachunków gangów złożonych z imigrantów.

Po przewiezieniu rannych do szpitala, został on zaatakowany przez grupę 60-70 uzbrojonych imigrantów, którzy niszczyli szpitalny sprzęt, a ich ofiarą padły również karetka i cztery policyjne radiowozy.

Imigranci stanowią już prawie 8% populacji Danii.

Źródło: The Copenhagen Post

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=60014 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]