Ruszył NaszDziennik.pl

Aktualizacja: 2012-07-4 7:43 pm

Ruszyła nowa strona internetowa firmowana przez “Nasz Dziennik”. Portal łączy nasze artykuły z serwisem informacyjnym zawierającym komentarze, analizy, wywiady i opinie z ostatniej chwili.

Nowa strona internetowa “Naszego Dziennika” działa od tygodnia. To kolejna – po zmianie szaty graficznej wydania papierowego – propozycja dla naszych Czytelników. W serwisie niedługo pojawią się blogi i inne atrakcje. Na zmiany zareagowali już internauci. “To ruch w dobrą stronę!” – pisze pan Andrzej. “Strona “Naszego Dziennika” wygląda profesjonalnie!” – cieszy się pan Jerzy. Zdaniem jednej z Czytelniczek, nowa odsłona naszej strony jest “piękna, bardziej nowoczesna i czytelna”, a do tego “przyciąga uwagę”.

Zawartość każdego wydania “Naszego Dziennika” jest dostępna po kliknięciu na zdjęcie pierwszej strony aktualnego numeru.

W pierwszych dwóch zakładkach – Polska i Świat – Czytelnicy znajdą również wiadomości z ostatniej chwili. Co więcej, są wyszczególnione te, które dotyczą bezpośrednio problemów Polonii i Kresów. Ważne miejsce na stronie zajmują informacje z życia Kościoła, ze szczególnym zwróceniem uwagi na inicjatywy Stolicy Apostolskiej i prześladowania chrześcijan na świecie.

Oferujemy także dział Ekonomia z wiadomościami z zakresu finansów, gospodarki i nieruchomości. Z myślą o rolnikach prowadzimy dział Polska Wieś. W kolejnej zakładce znajdują się teksty publicystyczne.
Komentarze, opinie oraz felietony można znaleźć na głównej stronie portalu. W przypadku ważnych akcji zamieszczamy linki kierujące do odpowiednich stron polecanych przez redakcję. Obecnie po prawej stronie można odnaleźć link kierujący do formularza umieszczonego na stronie Białego Domu, gdzie jeszcze dziś i jutro można podpisywać się pod petycją do prezydenta Baracka Obamy w sprawie katastrofy smoleńskiej. Wkrótce na naszej stronie pojawi się szereg nowych funkcjonalności. Zachęcamy do odwiedzania! Dziękujemy również Państwu za wszystkie e-maile z informacjami i opiniami kierowane do redakcji, są dla nas ogromną pomocą w codziennej pracy.

Maciej Walaszczyk

KOMENTARZ BIBUŁY: Jakkolwiek w wielu przypadkach różnimy się, mamy odmienne spojrzenie na zasadnicze tematy, to z wielkim szacunkiem przyznajemy, że Nasz Dziennik stanowi szkołę przykładnego dziennikarstwa i gratulujemy dotychczasowych osiągnięć. Cieszymy się również z nowej inicjatywy – Serwisu Informacyjnego Naszego Dziennika, prezentowanego na stronie internetowej w przystępnej, przejrzystej formie graficznej.

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=58351 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]