USA: Akcja obrońców życia w dniu inauguracji prezydentury Obamy

Aktualizacja: 2009-01-12 12:12 pm

W tym dniu społeczeństwo USA powinno dosłyszeć głos 50 mln ofiar aborcji zgładzonych w ciągu 35 lat legalności tego procederu w USA.

Grafika: Plakat mający uświadomić Amerykanom, że Obama chce, by to z podatków finansowana była aborcja

W dniu inauguracji prezydentury Baracka Obamy, 20 stycznia, Chrześcijańska Koalicja Obrony umieści na trasie przejazdu nowego szefa państwa 25 plakatów ukazujących rozwój człowieka od poczęcia do narodzenia.

Organizacja, której celem jest podkreślenie konieczności świadczenia wiary w sferze publicznej, jest przekonana, że w tym dniu społeczeństwo USA powinno dosłyszeć głos 50 mln ofiar aborcji zgładzonych w ciągu 35 lat legalności tego procederu w Stanach Zjednoczonych.
Akcja ta jest jednym z wydarzeń publicznych, które amerykańscy obrońcy życia przygotowali na inaugurację prezydentury Obamy oraz związku z 36. rocznicą legalizacji aborcji w USA. Jej organizatorzy ufają, że uświadomi ona odpowiedzialnym za los amerykańskiego społeczeństwa, iż sprawiedliwość społeczna rozpoczyna się od pierwszych chwil istnienia w łonie matki.

„Ufamy, że prezydent Obama zapewni równość wszystkim Amerykanom i podejmie działania na rzecz sprawiedliwości oraz położenia kresu tragicznej wojnie przeciwko dzieciom za pośrednictwem aborcji” – stwierdził kierujący tą organizacją pastor Patrick J. Mahoney.

CHR za: KAI/Christian Newswire


Za: Christianitas.plCZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=5443 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]