Postępowanie za hymn Węgier

Aktualizacja: 2012-03-23 8:47 am

Europejska Federacja Piłki Ręcznej wszczęła postępowanie przeciwko klubowi MKB Veszprém. Wszystko przez hymn Węgier, śpiewany przez kibiców klubu.

Aktualny mistrz Węgier w piłce ręcznej, prowadzący w tabeli obecnego sezonu, ma zostać ukarany przez Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF) za śpiewanie hymnu przez jego kibiców, w trakcie międzynarodowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Według przepisów EHF jest to zabronione.

Klubowi grozi kara nawet w wysokości miliona forintów. Działacze klubu z Veszprém w specjalnym komunikacie, proszą kibiców o powstrzymanie się od wykonywania hymnu, podczas niedzielnego meczu Ligi Mistrzów i kolejnych spotkań w tych rozgrywkach.

Źródło: Barikad.hu

MM

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=53993 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]