Jeszcze tylko brakuje, że Hitler był Polakiem – Janusz Wojciechowski

Aktualizacja: 2011-09-7 2:07 pm
Do całkowitego uwolnienie się Niemców z ciężaru odpowiedzialności za wojnę pozostaje juz tylko wykazanie, że Hitler był Polakiem.

1. Niemcy boją się EURO-2012, bo maja problem z Polską.
I nie chodzi nawet o to, że o mały włos nie przegrali z nami meczu, ale o to, że ich wrażliwe niemieckiego serca i dusze mogą nie wytrzymać konfrontacji z polskim bandytyzmem i to nie tylko stadionowym. Telewizja ZDF zadała reportaż, z którego wynika, że Polska to kraj, w którym panuje jeden wielki bandytyzm, nazizm, rasizm, oczywiście antysemityzm, a ulubionym pozdrowieniem Polaków jest “Heil Hitler”.

2. Zwłaszcza polski antysemityzm jest dla miłujących pokój Niemców nie do zniesienia. Cierpienia młodego Wertera są niczym w porównaniu z cierpieniem delikatnej duszy współczesnego Niemca na widok tych antysemickich napisów i haseł. Straszne! Mój przyjaciel Samuel Dombrowski, Żyd ocalały z Holocaustu, mieszkający w Niemczech, zawsze się wzrusza oznakami tej niemieckiej wrażliwości. I do dziś nadziwić się nie może, jak to w ciągu jednej nocy z 8 na 9 maja 1945 roku całe Niemcy stały się narodem antyfaszystów. 
A współcześni Niemcy, patrząc na polski nazizm i antysemityzm przestają się dziwić, że II wojna światowa, w której zginęło kilka milionów Niemców, zaczęła się właśnie od Polski. Dziki kraj, zresztą nawet niektórzy Polacy tak uważają, na przykład Drzewiecki.

3. Niektórzy Rosjanie sugerują, że Stalin był Polakiem, że coś wspólnego z jego ojcostwem miał Przewalski, ten od konia.  Teraz juz tylko czekać, aż Niemcy wykażą, że i Hitler był Polakiem, co pozwoliłoby na ostateczne uwolnienie Niemców z odpowiedzialności za wojnę.

Janusz Wojciechowski

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=43173 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]