W Paragwaju książka hiszpańskiego egzorcysty sprzedaje się lepiej niż Da Vinci Code

Aktualizacja: 2006-06-21 12:00 am

Książka hiszpańskiego egzorcysty, ks. Jose Antonio Fortea stała się przebojem w Paragwaju gdzie jej sprzedaż wyprzedziła lansowaną przez media książkę The Da Vinci Code. Książka ks. Fortea zatytułowana “Summa Daemonniaca” i wydana przez Thomas More Institute of the Catholic University of Asuncion odpowiada na pytania dotyczące Szatana i jest jak gdyby kontynuacją rozmowy ks. Fortea ze społeczeństwem paragwajskim. Podczas niedawnego pobytu ks. Fortea w Paragwaju spotkał się on z tysiącami wiernych, m.in. na Katolickim Uniwersytecie Universidad Católica Nuestra Señora de la Asunción i na wielkim stadionie narodowym.

ZOB. RÓWNIEŻ:

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=417 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]