Homoseksualiści ”najgorszymi sprawcami przestępstw z nienawiści”

Aktualizacja: 2011-05-25 10:21 am

„Przestępstwo z nienawiści jest zwykle definiowane przez prawo jako takie, które obejmuje groźby, prześladowania, szkody fizyczne itp. wyrządzane z powodu uprzedzeń na tle rasy, koloru skóry, religii, pochodzenia narodowego, etnicznego, orientacji seksualnej lub ułomności umysłowej” – taką definicję znajdziemy na USLegal.com. Jeśli więc przestępstwem z nienawiści jest grożenie lub prześladowanie kogoś z powodu uprzedzeń na tle religijnym, to homoseksualni aktywiści są najgorszymi sprawcami przestępstw z nienawiści w Ameryce – pisze publicysta i dziennikarz amerykański Bryan Fischer.

Fischer przypomniał niedawną sprawę dymisji mistrza olimpijskiego, Petera Vidmara. Vidmar zdobył dwa złote medale w gimnastyce artystycznej w igrzyskach olimpijskich w 1984 r. i został ostatnio wybrany przez Amerykański Komitet Olimpijski na chef de mission Olimpiady w 2012 roku.

Wszystko było w porządku do momentu, gdy homoseksualni aktywiści odkryli, że popiera on naturalne małżeństwo, instytucję, która była podstawą cywilizacji od zarania dziejów. Fischer pisze: „Vidmar w oczach Policyjnej Kontroli Myśli popełnił niewybaczalne przestępstwo, bo wierzy, że małżeństwo to związek jednego mężczyzny i jednej kobiety”.

Amerykański olimpijczyk podarował 2 tys. dolarów na wsparcie tzw. propozycji 8 w Kalifornii, która stanowiła, że małżeństwo może istnieć tylko pomiędzy mężczyzną a kobietą.

Zdaniem amerykańskiego publicysty, Peter Vidmar stał się ofiarą przestępstwa na tle nienawiści, które popełnili homoseksualiści.

„To uprzedzenie wobec Vidmara jest przestępstwem z nienawiści, popełnionym z powodu uprzedzeń wobec przekonań religijnych, opierających się na nauce Kościoła, który mówi, że małżeństwo jest święte i zarezerwowane dla związku jednego mężczyzny i jednej kobiety” – stwierdza amerykański publicysta.

Dodaje: „Ze względu na ogromną presję wywieraną przez bandytów z ruchu homoseksualnego, Vidmar został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska (…).
Vidmar został potraktowany przez homoseksualistów tak, jakby dopuścił się molestowania seksualnego”. Publicysta napisał, że olimpijczyk, który obecnie zarabia na życie jako mówca motywacyjny, „teraz został oznaczony przez inkwizytorów z Wielkiej Lewicy jako homofobiczny bigot, co stawia pod znakiem zapytania jego pracę, z której się utrzymuje”.

Zarzucił „tchórzom z Amerykańskiego Komitetu Olimpijskiego”, którzy byli zastraszani przez zbirów z lobby homoseksualnego, że dopuścili do publicznego upokorzenia człowieka, który nigdy w życiu nikogo nie skrzywdził.

Fischer konkluduje: „Jeśli homoseksualni aktywiści szukają sprawców przestępstw z nienawiści, to nie muszą daleko szukać. Widzą ich w lustrze każdego dnia.

Źródło: Renew America, AS

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=38417 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]