“Święty” Obama chodzi na siłownię zamiast do kościoła

Aktualizacja: 2008-11-26 8:55 am

Kampania prezydencka się skończyła i “świętemu” Obamie przestaje być chwilowo potrzebny wizerunek pobożliwego chrześcijanina. Zdążył uwieść już wystarczającą ilość wyborców, obłąkanych kazaniami baptystycznych pastorów i medialnym jazgotem liberalno-rasistowskich stręczycieli, i teraz może skupić się na wizerunku długofalowym, a przede wszystkim skupić się dalej na sobie.

Jak zauważają obserwatorzy, od czasu wygranych wyborów, prezydent-elekt Barack Obama przestał chodzić do kościoła i wykorzystuje wolny czas niedzielny na budowanie swoich mięśni w siłowni. Stanowi to wyraźne odstępstwo nawet od przypadków Billa Clintona, czy też Georga Busha, którzy nie zaprzestali uczęszczania w niedzielę do swoich kościołów. Rzecznik Obamy wyjaśnił jednak, że prezydent-elekt jest osobą bardzo szanującą uczucia innych i nie uczęszcza obecnie do kościoła, gdyż po prostu nie chce przeszkadzać wiernym nie przyzwyczajonym do jego obecności i że “szuka [odpowiedniego] kościoła w Waszyngtonie”.


Na podstawie: Catholic Agency NewsCZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=3542 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]