Pomysły Putina: Z Rosji do USA bez wizy

Aktualizacja: 2011-03-10 9:41 pm

Władimir Putin zaproponował wiceprezydentowi USA Joe Bidenowi rozpoczęcie rozmów na temat wprowadzenia ruchu bezwizowego między Federacją Rosyjską i Stanami Zjednoczonymi.

“Jeśli Rosja i USA porozumiałyby się w sprawie wzajemnego zniesienia wiz, to byłby to historyczny krok” – oświadczył Putin, podejmując w Moskwie amerykańskiego prezydenta. Szef rządu Rosji przypomniał, że jego kraj prowadzi już rozmowy o wprowadzeniu ruchu bezwizowego z Unią Europejską.

Przed spotkaniem z premierem Rosji wiceprezydent USA rozmawiał z przywódcami rosyjskich organizacji pozarządowych, w tym czołowymi obrońcami praw człowieka – Ludmiłą Aleksiejewą i Lwem Ponomariowem.

mm/PAP

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=34291 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]