Obrzydliwa polityczna poprawność na Facebooku

Aktualizacja: 2011-03-7 12:30 pm

Wydarzenie „Źądamy „zakazu pedałowania” w Szczecinie!” zostało usunięte, ponieważ narusza nasz regulamin. Strony wydarzeń, które między innymi namawiają do nienawiści, mogą zastraszać lub zawierają elementy nieprzyzwoite są zabronione. Usuwane będą również wydarzenia, które atakują osoby lub grupy osób albo promują produkty lub usługi. Dalsze korzystanie z Facebooka i jego opcji niezgodnie z regulaminem może skutkować dezaktywacją Twojego konta.

Oto wiadomość jaką otrzymałem od administracji Facebooka. Oceńcie sami, czy nawoływaniem do nienawiści było zaproszenie na kontrmanifestację NOP przeciwko promowaniu dewiacji o następującej treści:

„Wszystkich zainteresowanych sprzeciwieniem się promowaniu dewiacji na ulicach Szczecina zapraszamy 5 marca br. na godz. 11.30 na Plac Lotników.
NOP Szczecin”

Komunistyczna cenzura pracuje. Nie jest to pierwszy tego typu wybryk Jewbooka. O innych informowaliśmy na łamach naszego portalu;

Facebook uparcie cenzuruje również np. filmy dra Davida Duke’a.

Arkadiusz Rzepiński

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=34073 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]