Kardynał-apostata Mahony i jego "Kongres Religijny"

Aktualizacja: 2006-04-18 12:00 am

Organizowany w Los Angeles od dziesięciu lat "Kongres Edukacji Religijnej" (Los Angeles Religious Education Congress), oraz związana z nim impreza zwana "Dniem Młodzieży", zakończyły sie 2 kwietnia br. w blasku świateł laserowych i dźwięku gitar zespołów rockowych. Co roku impreza ta gromadzi ponad 40 tysięcy uczestników, którzy zanurzają się w dziesiątki prelekcji o wielokulturowości i wspólnie szukają "odpowiedzi na globalny kryzys AIDS", debatują nad "usprawnieniem funkcjonowania parafii bez księży i prowadzeniem ich przez kobiety", delektują się koncertami rockowymi oraz – hit programu – coraz bardziej modnymi tańcami liturgicznymi.
Całość pięknie przygotowana technicznie, z licznymi dekoracjami i przyciągającymi labiryntami w "Świętych Miejscach" (Sacred Space).

Acha – żeby było wiadomo o co chodzi: jest to impreza organizowana przez Diecezję w Los Angeles i osobiście przez kardynała Rogera Mahony. Jest symbolem dewastacji Kościoła przez apostatów w rodzaju Mahony, którzy przez lata deprawują młodzież amerykańską.

 

Labirynt medytacyjny

 

“Adoracja najświętszego sakramentu”

Photo source: http://www.recongress.org/2005/sacred.htm

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=305 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]