Poznaj “rasizm” brytyjskiej policji…

Aktualizacja: 2010-11-21 11:13 am

Opłacana z kieszeni Brytyjczyków sławetna Komisja Równości i Praw Człowieka (Equalities and Human Rights Commission) uznała, że brytyjska policja będzie winna “rasizmowi”, jeżeli pozwoli swoim funkcjonariuszom “brać pod uwagę rasę”, podczas zatrzymywania i przeszukiwania ludzi.

Jak zwykle w takich przypadkach najbardziej “rasistowskie” są fakty i statystyki, które ukazują fałsz szwoleżerów równości oraz horror społeczeństwa multi-kulti. Według obliczeń londyńskiej policji z 2008r., czarni byli odpowiedzialni za więcej niż połowę tzw. “przestępstw nożowniczych” (knife crime), a zdecydowaną większość ofiar stanowili ludzie biali.

Inne dane Scotland Yardu ujawniły, że osoby czarnej rasy były odpowiedzialne za:

– 67% przestępstw z użyciem broni palnej,

– 54% przestępstw ulicznych, w tym rabunków, napaści i kradzieży,

– 32% napaści o charakterze seksualnym.

Komisja Równości i Praw Człowieka prowadzi od roku zmasowaną, agresywną kampanię przeciwko Brytyjskiej Partii Narodowej, wytaczając jej kolejne procesy o “rasism” i dyskryminację. Lider EHRC Trevor Philips, posunął się nawet do publicznego stwierdzenia, że “członkowie BNP to nie ludzie”, w odpowiedzi na to lider BNP Nick Griffin określił go “czarnym rasistą” w wywiadzie dla telewizji Channel 4.


za: bnp.org.uk

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=28629 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]