Czas powiedzieć DOŚĆ!

Aktualizacja: 2010-10-19 11:15 am

Wydarzyła się tragedia.

Do tej chwili żaden z przepytywanych przez dziennikarzy posłów PO nie złożył kondolencji Prawu i Sprawiedliwości. Grzegorz Miecugow z TVN24 obawia się, aby ten „błahy i banalny incydent” nie stał się pretekstem do ataków na polityków i media. Poseł Najman mówi o wykopywaniu rowów przez Jarosława Kaczyńskiego.

Myślę, że nie trzeba być prorokiem by przewidzieć, że do jutra będzie już jasne, że Kaczyński ma krew na rękach, a ofiarą łódzkiej tragedii jest „partia miłości” i brutalnie zaatakowany Donald Tusk.

To rządzące nami towarzystwo i wiodące media” to byty niereformowalne i jedyne, co może ich zastopować to poczucie gorącego oddechu Polaków na swoich plecach.

Przydałby się jakiś kilkusettysięczny marsz od siedziby PO poprzez Czerską aż na Wiertniczą.

Czas powiedzieć im DOŚĆ zanim spełni się proroctwo Palikota:

“Przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.”

Mirosław Kokoszkiewicz

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27581 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]