Skandaliczne spotkanie Dalajlamy w kosciele katolickim

Aktualizacja: 2010-09-13 7:40 am
Media donoszą, że podczas wizyty Dalajlamy XIV we Wrocławiu ma dojść do skandalicznego incydentu. W dniu 23 września bieżącego roku w jednym z wrocławskich kościołów ma odbyć się spotkanie Dalajlamy z młodzieżą. Już sam ten fakt jest gorszący (poganin i zwolennik aborcji przemawiający w świątyni Pańskiej), ale na tym ma się nie skończyć. Media donoszą również o zaplanowanej podczas owego spotkania międzyreligijnej modlitwie o pokój. Istnieje jeszcze nikła nadzieja, że jest to tylko kaczka dziennikarska. Istnieje również nadzieja, że impreza zostanie odwołana przez arcybiskupa Gołębiewskiego. Dlatego bardzo proszę o interwencję we wrocławskiej kurii poprzez wysłanie listu poleconego. Pod linkiem dostępny jest dokument, w którym wystarczy wpisać miejscowość i datę oraz własne nazwisko i adres, wydrukować, podpisać i zanieść na pocztę. Za: http://katolicy.net/pliki/dalajlama_list.doc

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=26686 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]