Jak wygląda grób rabina?

Aktualizacja: 2008-10-22 11:45 pm

Mój syn, który z reguły zadaje mi najdziwniejsze pytania na świecie, dzisiaj zadał mi następujące: Jak wygląda grób rabina?
Pokazałem mu grób nie byle jaki – grób samego Naczelnego Rabina Rzymu! (Co prawda byłego, ale nie to jest najistotniejsze :-)

Módlmy się, aby wszystkim żydom dane było przed śmiercią doznać Łaski nawrócenia i spocząć w grobach, na których widnieje święty symbol Męki, Śmierci i Zmartwychwstania!

Prośmy o to za wstawiennictwem niezapomnianego papieża, Sługi Bożego Piusa XII, dzięki któremu prof. Izrael Antoni Zolli nawrócił się do Kościoła i przyjął na Chrzcie świętym imię Eugeniusz. Na cześć Tego, który mu pomógł podjąć tę najważniejszą w życiu decyzję. Zadecydować o zbawieniu wiecznem.

.

Za: Kronika Novus Ordo | Napisał Dextimus dnia 16.10.08

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2604 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]