Gen. Jaruzelski zaproszony na zaprzysiężenie Komorowskiego

Aktualizacja: 2010-08-5 9:03 am

Gen. Wojciech Jaruzelski został zaproszony na uroczystość zaprzysiężenia prezydenta elekta Bronisława Komorowskiego – dowiedziała się PAP ze źródeł w Kancelarii Sejmu.

Jak powiedziały PAP źródła w Kancelarii Sejmu, zostało już wystosowane zaproszenie dla gen. Jaruzelskiego na zaprzysiężenie prezydenta elekta, ale nie ma jeszcze potwierdzenia, czy weźmie on udział w piątkowej uroczystości.

Do czasu nadania depeszy nie udało się z skontaktować z gen. Jaruzelskim.

Uroczystość zaprzysiężenia odbędzie się w piątek o godz. 10. Udział wezmą m.in. byli prezydenci Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski

PAP

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25226 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]