Państwo zniszczyło, prywatne ręce może naprawią: Reaktywacja dostawczego Lublina

Aktualizacja: 2010-07-21 10:00 pm

Po kilkuletniej przerwie może powrócić w nowej wersji dostawczy lublin – informuje “Puls Biznesu“.

Jak czytamy w “PB”, gotowy już jest jeżdżący prototyp auta, którego wskrzeszenia podjęła się firma DZT Tymińscy. Rok temu spółka z Siemiatycz, która wytwarza m.in. części samochodowe, kupiła od syndyka Daewoo Motor Polska majątek produkcyjny w Lublinie oraz prawa do produkcji samochodu terenowego honker.

4853317678a371bc7350e2fa6d18b559
fot. wikipedia

Zmodernizowany lublin ma kosztować o 25-30 proc. mniej niż markowe pojazdy dostępne na polskim rynku. Jego cena ma być zbliżona do ceny sprzedawanego w Polsce rosyjskiego furgonu GAZ-AVC Gazela, która zaczyna się od ok . 67 tys. zł. Jednak polskie auto ma być jakościowo lepsze – czytamy w “PB”.

(ks/Puls Biznesu)

Za: niezalezna.pl -- [Org. tytuł: « REAKTYWACJA DOSTAWCZEGO LUBLINA»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24694 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]