Izraelski żołnierz przyznaje się do udziału w zabijaniu palestyńskich dzieci

Aktualizacja: 2010-07-21 9:54 pm

Izraelski żołnierz przyznał w telewizji, w programie zatytułowanym “Żołnierze za kulisami”, że pomagał swoim towarzyszom, którzy zabijali palestyńskie dzieci z zimną krwią. Nie chciał ujawnić kiedy i gdzie miały miejsce zbrodnie.

“Oglądałem obraz z kamer w centrum dowodzenia. Wskazywałem przez radio palestyńskie dzieci, rzucające kamieniami w kierunku żołnierzy. Zginęło palestyńskie dziecko.”, powiedział żołnierz.

Następnie dodał, iż otrzymał gratulacje od żołnierzy za zabójstwo dziewczyny i powiedział, że był wstrząśnięty; czuł, że jego wskazówki były bezpośrednią przyczyną śmierci tego niewinnego dziecka.

Powiedział też, że w jednym z punktów kontrolnych torturowano dziesiątki obywateli palestyńskich, oraz o zatrzymaniu bez powodu 80 Palestyńczyków, których wystawiono na długi czas na działanie palącego słońca.

Źródło: Tribuna de Europa

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24690 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]